01344603369 - 09112820122

بهترین خاصیت سبوس

برنج به عنوان یکی از مواد غذایی بسیار پر طرف دار در ایران شناخته شده است. بسیاری از افراد بیش تری از ۴ وعده ی غذایی در طول هفته برنج مصرف می کنند. تنوعی که این ماده ی غذایی می تواند در بر داشته باشد یکی از دلایلی است که سبب افزایش مصرف آن می شود. برنج را می توان با انواع خورش ها، کباب ها به صورت چلو مصرف نمود از طرف دیگر به صورت پلو با انواع مواد خوراکی دیگر همچون حبوبات، سبزیجات، و … مصرف کرد. اما چیزی که افراد توجه زیادی به آن ندارند این است که مصرف برنج سفید برابر است با مصرف کربوهیدرات. درواقع با گرفتن پوسته ی برنج چیزی جز کربوهیدرات برای آن باقی نمی ماند. در باره ی مضرات کربو هیدرات تحقیقات زیادی صورت گرفته است و مقالات بی شماری نیز ارائه شده است. سال های زیادی است که دانشمندان، متخصصان علوم تغذیه و کارشناسان حوزه ی سلامت افراد را برای مصرف برنج قهوه ای تشویق می کنند. بزرگترین دلیل آن، این است که برنج قهوه ای سبوس زیادی دارد. خواص سبوس سبب شده است که برنج قهوه ای به عنوان یک ماده ی غذایی سالم، مغذی شناخته شود. ما در این مقاله به بررسی بهترین خاصیت سبوس پرداخته ایم.

تشخیص نادرست محققان پیشین در خصوص مضرات سبوس

برنج سفید برنجی است که پوسته های آن از آن جدا شده است و طی عملیات مخصوصی به صورت شفاف و سفید بر سر سفره های ما می آید. اما برنج قهوه ای به همراه سبوس آن ارائه می شود و در واقع پوسته ی برنج از آن جدا نشده است. پیش از این ها بسیاری از متخصصان معتقد بودند که سبوس ماده ای مضر است و بدن را با اشکالاتی مواجه می کند. از جمله این که می تواند به رروده ی بزرگ آسیب برساند و آن را دچار خراشیدگی کند.

بهترین خاصیت سبوس

بهترین خاصیت سبوس

برنج قهوه ای و بهترین خاصیت سبوس

اما پژوهش اخیر به اثبات رسانده است که سبوس دارای خواص بی نظیری است و می تواند برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید واقع شود از جمله می تواند تا حدود بسیار زیادی برا درمان بیماری هایی همچون یبوست معجزه آفرین باشد. سبوس به عنوان یک ماده ی دارویی و بسیار موثر در کشور های اروپایی در بسته بندی های بسیار زیبا در معرض فروش گذاشته می شود. درمان و پیشگیری از ابتلا به یبوست سبب می شود که از بیماری های دردناکی همچون بواسیر ، سرطان کولون، شقاق و همچنین عفونت های دستگاه گوارش پیشگیری به عمل آید.

خرید اینترنتی برنج ایرانی

برنج ایرانی که طرفداراین زیادی در اقصی نقاط دنیا نیز دارد، یکی از بهترین برنج های شناخته شده ی دنیاست. این برنج از عطر و طعم بی نظیری برخوردار است. اگر در پی خرید آسان برنج ایرانی و به خصوص برنج شمال هستید، به فروشگاه اینترنتی برنج تالش مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: ۵ نکته طلایی درباره ی عدس پلو

اشتراک در تلگرام

اگه میخواید کلی محتوای آموزنده و مفید رو از دست ندید همین حالا در کانال تلگرام ما عضو بشید

اگه میخواید دوستانتون رو به کانال ما دعوت کنید فقط کافیه شماره تلگرام و یا ای دی تلگرام دوستاتون رو در بخش زیر وارد کنید تا از اون ها دعوت بشه در کانال ما عضو بشن