01344603369 - 09112820122

خرید برنج قهوه ای

کارشناسان و متخصصان تغذیه همواره افراد را از مصرف بییش از حد برنج سفید بر حذر داشته اند و به آن ها در خصوص مضراتی که مصرف بی اندازه ی این محصول می تواند به بار آورد، هشدارهای لازم را داده اند. به عقیده ی کارشناسان برنج سفید در دسته ی کربوهیدارت ها قرار می گیرد و مصرف بی حد آن می تواند سبب ایجاد چاقی در ناحیه ی شکم و ران ها شود. علاوه بر آن برنج سفید می تواند در ایجاد و تشدید دیابت نقش موثری داشته باشد. از این رو به عقیده ی آن ها خرید برنج قهوه ای و مصرف آن به جای برنج سفید می تواند ما را از خطراتی که برنج سفید ما را دچار خود می کند، دور کند.

برنج قهوه ای چیست

باید گفت که برنج قهوه ای و سفید هیچ فرقی با یکدیگر ندارند و تنها تفاوت آن ها در پوسته های بیرونی آن هاست. برای این که برنج به سفید ترین و درخشان ترین و صیلی ترین حالت خود برسد، باید پوسته های آن را به طور کامل از آن جدا کنند و آن را در دستگاه مخصوصی به یکدیگر اصطکاک دهند. اما تنها پوسته ای که برای برنج قهوه ای از آن جدا می شود، خارجی ترین پوسته ی آن است.

خرید برنج قهوه ای

خرید برنج قهوه ای

خواص پوسته ی برنج چیست

وجود پوسته ی برنج بر روی آن خواص زیادی را به همراه دارد. این پوسته حاوی مقدار زیادی منگنز، آهن، کلسیم، و … است. وجود این پوسته ها بر روی برنج سبب می شود که در رده ی غلات قرار گیرد و مصرف آن می تواند ما را از خواص بی نظیر غلات نیز بهره مند سازد.

خواص برنج قهوه ای

مصرف برنج قهوه ای می توان خواص زیادی را به همراه داشته باشد. شما با مصرف این ماده ی غذایی نه تنها از چاقی و دیابت و سایر عوارض برنج در امان می مانید بلکه می توانید به مرور زمان نسبت به درمان آن ها نیز اقدام نمایید. برنج قهوه ای می تواند به شما کمک کند که چربی های اضافه ی خود را آب کنید، و دیابت خود را به مرور زمان بهبود بخشید.

فروشگاه اینترنتی برنج

برای خرید اینترنتی برنج ایرانی می توانید به سایت برنج تالش مراجعه نمایید و بهترین و مرغوب ترین نوع برنج های ایرانی را از آن جا تهیه نمایید.

بیشتر بخوانیم: برطرف کردن بوی سوختگی برنج .

اشتراک در تلگرام

اگه میخواید کلی محتوای آموزنده و مفید رو از دست ندید همین حالا در کانال تلگرام ما عضو بشید

اگه میخواید دوستانتون رو به کانال ما دعوت کنید فقط کافیه شماره تلگرام و یا ای دی تلگرام دوستاتون رو در بخش زیر وارد کنید تا از اون ها دعوت بشه در کانال ما عضو بشن