01344603369 - 09112820122

درمان چاقی با خوردن برنج قهوه ای

این روز ها عده ی زیادی در جامعه ی ما دچار عدم تناسب اندام و چاقی در نواحی مختلف بدن خود هستند. چاقی علاوه بر این که می تواند ظاهر نامتناسبی را برای ما به وجود آورد خود سبب ایجاد انواع بیماری است. به تبع آن از بین بردن چاقی و دست یافتن به تناسب وزن یکی زا ایده ال های بسیاری از ماست که با افزایش وزن روبه رو بوده ایم. بسیاری از افراد دلشان می خواهد که در کوتاه ترین مدت و بدون انجام هیچ گونه فعالیت مفیدی چاقی خود را درمان کنند و به اندام ایده ال برسند در صورتی که باید گفت هیچ راهی به جز انجام تمرینات مداوم و در اختیار داشتن یک برنامه ی مدون برای از بین بردن آن نمی تواند به ما کمک کند. در این میان یکی از راه هایی که می تواند ما را در رسیدن به این آرزو یاری رساند، در اختیار داشتن یک برنامه غذایی و رژیم غذایی به خصوص است که می تواند تاحدود زیادی ما را در رسیدن به هدف خود که همانا کاهش وزن و داشتن اندام ایده ال است یاری رساند. یکی از وعده هایی که کارشناسان تغذیه به افراد مبتلا چاقی داده اند درمان چاقی با خوردن برنج قهوه ای بوده است.

ابتلا به چاقی با مصرف برنج سفید

همه ی ما می دانیم که برنج سفید و مصرف بیش از حد آن می تواند دردسر ها و عوارضی را به همراه داشته باشد. بروز چاقی و بوجود آوردن بی تناسبی در بدن ما می تواند یکی از عوارض آن باشد. ایجاد و تشدید دیابت نیز یکی دیگر از عوارضی است که می تواند ا خوردن برنج سفید بدن خود را دچار آن کنیم. برنج سفید جزو کربو هیدارت محسوب می شود

درمان چاقی با خوردن برنج قهوه ای

درمان چاقی با خوردن برنج قهوه ای

مصرف غلات سبوس دار

برنج قهوه ای به مدد برخورداری از پوسته های اصلی خود جزو غلات محسوب می شود. به گفته ی متخصصین حوزه ی سلامت و کارشناسان تغذیه، غلات سبوس دار حاوی مقدار زیادی فیبر هستند. یکی از خواص فیبر این است که می تواند در شما احساس سیری را ایجاد کند و شما را برای مدت زمان طولانی تری سیر نگه دارد. از طرفی این مواد می تواند سوخت و ساز شما کمک کند و در نهایت گوراشی سالم و مناسب را برای شما ایجاد نماید.
اگر به دنبال خرید اینترنتی برنج قهوه ای هستید می توانید با یک کلیک ساده بر روی دکمه ی افزودن به سبد خرید در سایت اینترنتی برنج تالش به راحتی و صرف کم ترین هزینه آن را درب منزل دریافت نمایید.

شما می توانید از سایت برنج تالش بهترین برنج ایرانی را خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید: برنج ایرانی را کته کنیم .

اشتراک در تلگرام

اگه میخواید کلی محتوای آموزنده و مفید رو از دست ندید همین حالا در کانال تلگرام ما عضو بشید

اگه میخواید دوستانتون رو به کانال ما دعوت کنید فقط کافیه شماره تلگرام و یا ای دی تلگرام دوستاتون رو در بخش زیر وارد کنید تا از اون ها دعوت بشه در کانال ما عضو بشن