01344603369 - 09112820122

پاکسازی برنج

پاکسازی برنج : مرحله اول پاک سازی برنج شامل چند مرحله برای تمیز کردن برنج برای اطمینان از محصول خروجی بهداشتی عاری از مواد خارجی مانند:گل، نخ، سنگ و غیره . علاوه بر این اطمینان حاصل می شود که برنج پاک شده در جریان فراوری آلوده نیست. تمام ماشین آلات، كنترل كننده ها، مخازن و قوطی ها دارای سیستم بادی بزرگ هستند كه تمام ساختمان را بدون گرد و غبار حفظ می كنند. تمام ماشین آلات، نقاله ها، ظرف ها و قیف ها با یک سیستم بادی بزرگ به اندازه کافی مجهز شده اند؛ برای نگه داشتن کل ساختمان بدون گرد و غبار.

پاکسازی برنج

پاکسازی برنج

برنج عالی و خوش عطر و یکدست را می توانید همین حالا از فروشگاه اینترنتی برنج تالش تهیه کنید. این فروشگاه با هدف حذف واسطه های فروش برنج ایرانی راه اندازی شده است. افراد می تواند نسبت به خرید برنج شمال از این سایت به صورت مستقیم اقدام کنند.

برنج تالش برنجی غنی و پاکسازی شده با بهترین و مدرن ترین روش های روز می باشد.

در صورتی که در رابطه با این مقاله سوالی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید ما همواره آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان در مورد انواع برنج و یا روش پاکسازی برنج مرقوب ایرانی هستیم و هدف از شکل گیری فروشگاه برنج ایرانی خدمات رسانی به مردم ایران زمین بوده است .

 

اشتراک در تلگرام

اگه میخواید کلی محتوای آموزنده و مفید رو از دست ندید همین حالا در کانال تلگرام ما عضو بشید

اگه میخواید دوستانتون رو به کانال ما دعوت کنید فقط کافیه شماره تلگرام و یا ای دی تلگرام دوستاتون رو در بخش زیر وارد کنید تا از اون ها دعوت بشه در کانال ما عضو بشن